درباره ما

درباره ما

مجوز فعالیت شرکت تجارت الکترونیک سرمایه(سهامی‌خاص) وابسته به بانک سرمایه در تاریخ ۱۳۸۶/۰۶/۰۳ نزد اداره کل ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان تهران به ثبت رسیده است. شرکت فعالیت خود را از شهریورماه ۱۳۸۶ با سرمایه ۱۰ میلیارد ریال (۶۶ درصد آن در تملک بانک سرمایه و ۳۴ درصد آن در اختیار شرکت) با هدف ترویج و گسترش تجارت الکترونیک و به‌کارگیری ابزارهای نوین پرداخت الکترونیک در بخش‌های مختلف اقتصادی کشور آغاز نمود.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت

ساخت، تولید، واردات و صادرات تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خصوصا در زمینه بانکداری الکترونیک ارایه کلیه خدمات از جمله تهیه، طراحی، پیاده‌سازی و نگهداری در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و کارت‌های الکترونیکی و ملزومات آنها، شرکت در مناقصات داخلی و خارجی در زمینه بانکداری الکترونیک. این شرکت با توجه به زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی، پتانسیل‌ها و فرصت‌های موجود در کشور اقدام به استفاده از سیستم پرداخت مبتنی بر تراکنش‌های برون خط و کارت‌های هوشمند نموده است. از ویژگی‌های بارز سیستم مذکور عدم نیاز به برقراری ارتباط با مرکز حین انجام تراکنش‌ها است که موجب جلوگیری از صرف زمان طولانی و کاهش مشکلات احتمالی حین انجام عملیات خواهد شد. همچنین این سیستم به لحاظ برون خط بودن از امنیت بالایی برخوردار است که ویژگی مذکور، آرامش خاطر مشتریان را فراهم می‌نماید.

اقدامات

اقدامات

انعقاد قرارداد نصب، بهره برداری و پشتیبانی از دستگاه های کارتخوان بانک سرمایه
ارایه انواع خدمات ارزش افزوده به پذیرندگان بانک سرمایه به منظور افزایش وفاداری پذیرندگان و افزایش تراکنش ها از قبیل تسویه آنی با پذیرندگان
ارایه خدمات پرداخت قبوض
ارایه انواع گزارشات پذیرندگان به بانک مرکزی

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک بانک سرمایه می باشد.